Kënga “Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking është shndërruar në hit në shumë vende edhe jashtë trojeve shqiptare.

Kënga “Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking në kanalin YouTube ka marrë mbi 95 milionë klikime.

Së fundi, ishte pikërisht ylli i Juventusit, Miralem Pjanic, i cili publikoi një video në InstaStory, në të cilën në sfond dëgjohet kënga kënga e Dhuratës dhe Soolking.

Kjo tregon se ky projekt po vazhdon pëlqehet shumë edhe jashtë trojeve shqiptare, ndërsa Dhurata po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/