Ato gjithmonë jane përfolur për ngjashmërinë por tek kjo foto vërtet duken identike…

Nëqoftëse do krahasojmë dy foto të modeleve “HOT” do e shikojmë që dallimet mes tyre janë shumë të vogla.

Dhe këtë ngjashmëri mes engjëllit te Victoria’s Secret  dhe saj, modelja shqiptare Xhesika Berberi e transmeton edhe në fotot më poshtë.

E veshur në të zeza dhe me një cigare në dorë bukuroshja shqiptare ka mahnitur të gjithë dhe komentet më të shumta janë ato ku i tregojnë se u ngjan shumë me Gigi-n.

Shiko Fotot:

SHPËRNDAJE