Sara dhe Ledioni u kërkuan të ftuarve të mos postonin në rrjetet sociale foto apo video nga ceremonia në altar apo nga festa e mëvonshme.

Sot, ‘Iconstyle.al’ ka publikuar videon e parë nga ambientet e brendshme të dasmës ku shihen shumë prej të ftuarve duke kërcyer dhe shijuar atmosferën e krijuar nga këngëtarja Artiola Toska me vallet dhe muzikën tironse.

Detaj tjetër që bie në sy është arredimi dhe mbizotërimi i ngjyrës rozë pothuajse në të gjithë sallën.

SHPËRNDAJE