Tayna ka ‘pushtuar’ përsëri rrjetet sociale

Reperja nga Prizreni, nuk lë ditë pa publikuar imazhe dhe video të ndryshme në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Doruntina ka rrëmbyer vëmendjen e publikut edhe kësaj here me foton ‘e nxehtë’ që ka publikuar.

Ajo shfaqet tejet atraktive teksa ul xhinset dhe provokon ndjekësit…

Edhe pse e re në moshë, reperja e njohur shquhet për format trupore bombastike për të cilat komentohet nga të gjithë.

“Doruntina” është kënga e fundit e publikuar nga ajo ku numëron mbi 6 milionë klikime në kanalin, Youtube.

SHPËRNDAJE