Tayna është reperja më e përfolur e momentit në vendin tonë

Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re “Doruntina” që po rezulton mjaft e suksesshme

Edhe pse ka vetëm 3 muaj që është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar ndiqet nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në INSTAGRAM ku publikon foto e video të ndryshme për ndjekësit e saj të shumtë. Fotoja e saj e fundit është me të vërtetë shumë seksi dhe këngëtarja e njohur mori shumë komente, por neve na bëri përshtypje diçitura që përdori.

Reperja bukurosha i thuri elozhe vetes dhe ta që trupi i saj është i denjë për pasarelat e eventeve të Victoria’s Secret.

SHPËRNDAJE