Ajo ka realizuar një set fotografik.

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi shquhet për stilin e veçantë që ka dhe për elegancë.

Nora së fundi ka realizuar një set fotografik për stinën e vjeshtës, e për këtë fotosesion ajo ka zgjedhur ngjyrën e bardhë.

Faqja shqiptare në Instagram what they wearin ka publikuar fotografinë e Norës, duke treguar për rrobat se sa kushtojnë.

Çanta e brendit Gucci kushton 1 mijë e 980 euro.

Ndërkaq, këpucët kushtojnë 610 euro. Që nëse i llogarisim bashkarisht, diku kapin shifrën rreth 2 mijë e 600 euro.

SHPËRNDAJE