Presidenti i Benfikas, Luis Felipe Vieira ka thënë se shumë shpejt do ta zyrtarizoi Mourinhon si trajner.

Vieira ka premtuar se Mourinho do ta udhëheqë skuadrën deri në fund të sezonit.

Tani për tani, Bruno Lage është trajner i Benfica.

Do të ketë lajme të reja javën e ardhshme. Unë jam shoku i Moutinhos.

Deri tani nuk kam biseduar me të.

Paraja nuk do të jetë problem dhe unë do ta sjelli këtu” ka thënë presidenti i gjigandit portugez.

Ish asistenti i Rui Vitorias, Bruno Lage është trajner i përkohshëm, pavarësisht fitores 4-2 ndaj Rio Aves këtë të diel.

SHPËRNDAJE