Gjithkush përdorë laptopë dhe celularë për të kërkuar rreth yjeve të pornografisë dhe t’i shikojë ato në veprim në video.

A keni menduar ndonjëherë të kërkoni në lidhje me më të kërkuarat pornostare? Nëse jo, atëherë është koha për të shkuar për yjet më të kërkuar pornografike në internet.

Do të mbeteni të habitur për të parë se cilat yje të rritur janë më të kërkuar deri më tani në vitin 2017.

Numërimi fillon për yjet më të kërkuar të pornografisë për femra që po kontrollohen në internet në vitin 2017:

10. Tori Black

9. Cassidy Banks

8. Mia Khalifa

7. Alexis Texas

6. Katrina Jade

5. Alix Lynx

4. Kendra Sunderland

3. Abigail Mac

2. Adriana Chechik

1. Allie Haze. /Lajmi.net/