Gresa Behluli kohën e fundit është duke u ekspozuar më shumë se viteve të tjera, shkruan “InfoKosova”.

E bukur dhe me një gjatësi që jo të gjitha këngëtaret e kanë, Gresa dallohet nga largësia.

Por, edhe kur ajo ndryshon ndonjë gjë në stilin apo veshjen e saj, prapë dallohet.

E së fundmi Gresa ka ndryshuar paksa në paraqitje.

Këngëtarja Behluli në njërën nga fotot e fundit që e ka hedh në rrjetet sociale, shihet e “ngrirë” dhe me një pamje shumë të bukur.

Ajo i ka drejtuar floktë e saj të gjata, dhe ka veshur një fustan të bukur i cili ia tregon pak gjoksin.

Gresa duket shumë joshëse në këtë foto që do e shihni edhe ju tani./InfoKosova/

SHPËRNDAJE