Reperi shqiptar, Gashi, performoi mbrëmë live për herë të parë hitin e tij më të ri “My Year”, në studion e moderatorit të famshëm Jimmy Fallon dhe përkrah reperit me famë botërore G-Eazy.

Gashi e nisi performancën e tij i maskuar me kapuç dhe surprizoi publikun, duke kënduar përkrah G-Easy, hitin e tij më të ri.

Është për tu theksuar se performaca e dyshes Gashi-GEasy, elektizuan publikun e Fallon në një performacë live.

Të pranishëm në studio ishin dhe prindërit e reperit shqiptar, të cilët Jimmy Fallon nuk hezitoi aspak t’i takonte pas spektaklit.