Rita Ora po vazhdon ta shijojë suksesin e projektit të ri ‘Let Me Love You’

Është vet ylli kosovar me famë botërore, që përmes llogarisë Instagram ka treguar se kënga e re e saj po qëndron në lista të famshme, përcjellë Indeksonline.

‘Let Me Love You’ është në numrin 6 në Big Top 40 dhe e 26 në nivel global në Spotify. E entuziasmuar për mbështetjen’,ka shkruar Rita, përbri një fotografie ku duke fantastike, teksa në pah vë të pasmet e rrumbullakosura./Indeksonline/

SHPËRNDAJE