Përveç karrierës, komentohen shumë edhe për veshjet e tyre, me të cilat shpesh I lanë gojëhapur ndjekësit.

Që të dy fytyra shumë të komentuara dhe shumë të suksesshme.

Me që Morena deri tash është parë në shumë foto në ashensorë, këtë gjë e ka bërë edhe Geti, e që sikur të jetë inspiruar pikërisht nga këngëtarja në fjalë.

E për këtë, flasin edhe imazhet ku dyshja shihen shumë të njëjtë./Kosovarja/