LOS ANGELES, CA - JANUARY 18: Actress/recording artist Jennifer Lopez attends the People's Choice Awards 2017 at Microsoft Theater on January 18, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Christopher Polk/Getty Images for People's Choice Awards)

Ylli televiziv, Jennifer Lopez ka treguar format e saj fenomenale derisa ka pasur të veshur xhinse në një drekë me shokë në Los Angeles

Ajo ka punuar shumë kohëve të fundit në fitnes për të treguar format e saj të fitnesit.

Kjo formë e Jennifer Lopez është rezultat i punës së saj në fitnes derisa ka qenë bashkë me shoqet e saj në Beverly Hills për Ditën e Dëshmorëve në Los Angeles.

Këngëtarja (49), ka treguar trupin e saj si sirenë dhe belin e saj të hollë.