Gigi, bashkëpunimi i saj me Sin Boy, rezultoi një sukses i vërtetë dhe nuk ndalojmë dot së kënduari dhe kërcyeri, por duket se Rina po ndalet

Mesa duket, reperja ka projekte të reja për të gjithë fanssat e saj.

Nëpërmjet Instastories ajo ka bërë me dije se ka përgatitur një surprizë.“E kom ni surpriz,” ka shkruar ajo vazhdimisht në videot në story, teksa duket se po përgatit një koreografi, mbase një klip i ri do të vijë së shpejti.