Nëse ka një artiste që në 1 vit u bë një ndër më të famshmet, ajo është pikërisht Tayna.

Reperja është kthyer në një ndër personazhet më të kërkuar e më të përfolur në industrinë e muzikës në vendin tonë dhe jo vetëm e kjo shihet fare mirë në sukseset që ka korrur me fansat e saj.

Këta të fundit janë të shumtë në rrjetet sociale, por të tillë janë edhe live.

Reperja ka mbajtur një koncert në Prishtinë pasditen e sotme, por i ndodhi e papritura para performancës.

Teksa po shkonte në koncert, fansat e kanë bllokuar në qendër të Prishtinës siç mund ta shihni në këtë video.