Aktorja Olta Gixhari këto ditë është duke pushuar në plazhet e jugut, e sigurisht që nuk mund të mungonin fotot buzë detit dhe ekspozimi i linjave në bikini.

Por duket se në një foto të postuar në Instagram, ku Olta tregon të pasmet, nuk ka vënë re një detaj që komentuesve nuk u ka shpëtuar.

Pozicioni në të cilin ajo ka qëndruar, sipas disa komentuesve duket sikur po shu**n.

Këtë verë Olta nuk ia ka dalë dot të jetë edhe aq seksi…