Gjithçka filloi kur Luana Vjollca shpalli motrën e saj të preferuar, Lirën.

Motrat Vjollca janë përplasur sërish me njëra tjetrën në rrjetet sociale

Kjo e mërziti paksa Marinën dhe prej asaj dite thumbat mes tyre nuk kanë munguar.

Në foton e fundit të moderatores Marina Vjollca ka komentuar dhe Luana e nuk e kursen mallin dhe dashurinë për motrën e saj.

“Hello, hello”, përshëndeste Marina fansat ndërsa Luana i komenton “Hello zemër”. “Phu ça paske qenë moj zemër”, ja kthen Marina.

“Shyqyr u ktheve se na thave sytë”, vazhdon Luana. Megjithatë nuk e priste këtë replikë të ashpër nga e motra. “Akoma s’të janë tharë tamam se vazhdon e ke të preferuar Lira Vjollca – motra delenxhie”, shkruan Marina, koment i cili duket ta ketë lënë Luanën pa fjalë pasi nuk i ka kthyer më përgjigje.