Këngëtarja e famshme, Shyhrete Behluli ka kohë që është pjesë e skenës tonë.

Por, duket sikur vitet nuk ecin për të pasi që çdo ditë duket më e re, përcjell ORAinfo.

Në prag të festave të fundviti ajo është pjesë e shumë ngjarjeve e mbrëmjeve festive, duke bërë atë një nga këngëtarët më të kërkuara.

Ajo, duket se kujdeset shumë për veten e saj dhe çdo paraqitje e saj është e shkëlqyer dhe kuruar deri në detajin e fundit.

E grimuar profesionalisht dhe veshur me shumë stil, Shyhretja tregon se është në Top-formë.