Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Jemi mësuar që në paraqitjet e saj ta shohim gjithmonë me veshje dhe grim të veçantë, duke reflektuar kështu elegancë dhe sharm.

E sot ajo tashmë sa ka dalur nga frizerka dhe po duket tejet bukur…