Reperja e njohur shqiptare Nikka, ka treguar se agjeron muajin e shenjtë të Ramazanit.

Mirëpo ani pse me Ramazan ajo nuk po e ndalon asnjëherë palestrën. Pas iftarit Nikka e ka bërë një postim në Instagram dhe shihet në palestër.

“Edhe ushtrushëm edhe agjërushëm”, ka shkruar ajo.

Ndryshe rreth karrierës së saj muzikore dhe planeve të afërta, Nikka ka folur gjatë intervistës së fundit për ‘Mirage’ të cilën ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/