Disa njerëz janë obsesionuar për hundën e nuses së re të princit Harry.

Tani njerëzit thjeshtë duan të kenë hundën e saj, edhe nëse duhet t’u përkushtohen disa operacioneve kirurgjike.

Sipas bordit të kirurgut të cerfitikuar të kirurgjisë, Stephen Greenberg, ka pasur një rritje dramatike të numrit të njerëzve që kërkojnë që t’i bëjnë hundën e ngjashme me atë të Megan Markle, transmeton Indeksonline.

Trendi ka filluar gjashtë muaj më parë, kurse tani vetëm është rritur.

Me sa duket karakteristika t e Meghan-it i kanë larguar vajzat Karadshian si kërkesa më popullorë për kirurgjike kozmetike, falë një strukture të rafinuar të hundës me një profil të drejtë dhe një tip të rafinuar.

Por gjithnjë sipas kirurgut, Greeberg, nuk është një hundë e përsosur pasi sipas tij kur e shikon mirë vërehet një përplasje e lehtë në hundën e saj./Indeksonline/

during an official photocall to announce the engagement of Prince Harry and actress Meghan Markle at The Sunken Gardens at Kensington Palace on November 27, 2017 in London, England. Prince Harry and Meghan Markle have been a couple officially since November 2016 and are due to marry in Spring 2018.

2016 U.S. Open – Day 10 Actress Meghan Markle watching Serena Williams of the United States in action against Simona Halep of Romania in the Women’s Singles Quarterfinal match on Arthur Ashe Stadium on day ten of the 2016 US Open Tennis Tournament at the USTA Billie Jean King National Tennis Center on September 7, 2016 in Flushing, Queens, New York City. (Photo by Tim Clayton/Corbis via Getty Images)