Pas skandalit në të cilin u përfshinë çifti i njohur, Loredana dhe Mozzik ata i kanë rralluar postimet në Instagram.

Reperi i njohur, së fundi ka sjellur një imazh të ëmbël përkrahë vajzës së tij.

Në një fotografi bardh dhe zi, Mozzik shihet së bashku me vajzën e tyre, Hanën ndërsa pranë tyre nuk është edhe reperja Loredana.

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana ditë më parë qëndruan në Kosovë ku edhe mbajtën konferenc për media rreth akuzave që janë bërë ndaj reperes për mashtrim, kërcënim dhe zhvtatje të 900 mijë frangave nga një çift zviceran./Indeksonline/