Kjo vajzë përpos bukurisë mahnitëse të cilën ka, arrin që të bëjë më të bukur çdo gjë që hedh mbi trup

Franceska Jace po arrin të jetë ndër modelet më të kërkuara shqiptare.

Këtë herë ajo ka realizuar një fotosesion më fustane të dizenjatores kosovare, Vjollca Llapashtica, transmeton Indesonline.

Franceska e grimuar bukur dhe me shumë stil tregon se femrat shqiptare vazhdojnë të jenë më tërheqëset anembanë botës.

Duhet shtuar se Franceska për dallim nga shumë modele ordinere, di të jetë shumë e thjeshtë ndonjëherë e shumë e kompletuar herave të tjera. Thjeshtë e përkryer, pothuajse në çdo moment jetësor./Indeksonline/