Këngëtarja e cila pëlqehet shumë nga publiku, e sidomos për ahengje familjare.

Bëhet fjalë për Shkurte Gashin e cila me zërin e saj i mahnitë të gjithë.

Ajo është shume aktive në rrjetin social dhe ndan me ndjekësit e saj fotografi te ndryshme nga përditshmëria.

Dhe kështu ka bërë një një postim ku ajo ka prezantuat shtëpinë e saj tejet luksoze.

Kujtojmë që Shkurte Gashi është përfolur shumë kohe për lidhjen e saj me vëllaun e aktorit shqipëtarë Blerim Destani, dhe një gjë e tillë është mohuar nga ajo.

SHPËRNDAJE