Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston ditëlindjen e saj të 29-të.

Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar edhe urimet e njerëzve të saj më të afërt dhe pas urimit të ëmbël të partnerit të saj Getoarit, rradha ishte e motrës, Luana.

Moderatorja e njohur ka zgjedhur të publikojë një video krah motrës së saj, në një nga momentet e afërta të tyre, duke i shkruar: “Gëzuar ditëlindjen gjysma ime, dashuria ime e përjetshme.

Ti e di që pa ty s’do isha asgjë”.