Bëhet fjalë pikërisht për moderatorin e talentuar, Ledion Liço.

Ai dhe partnerja e tij Sara Hoxha, presin të bëhen prindër së shpejti.

Duket se Ledioni është bërë sërish nostalgjik.

Ai ka postuar në Instagram një foto nga fëmijëria.

Mesa duket, pritja e ardhjes në jetë e fëmijës, i ka zgjuar moderatorit të Top Channel kujtime të vogëlisë.