Balerina Klaudia Pepa është një nga më të talentuarat që ka nxjerrë vendi ynë.

Por ditën e sotme ajo ka lënë pa fjalë me atë që ka bërë në dhomën e saj të gjumit dhe më konkretisht në krevat.

“Kur rri gjithë ditën në shtëpi”, shkruan Klaudia në Instagram, ku ka publikuar dhe një video.

Në pamjet që i gjeni më poshtë ajo shihet duke kërcyer më shumë se provokueshëm dhe bën lëvizje aq të lirshme sa lë pa fjalë.

Balerina prej afro tre vitesh jeton në Itali ku dhe zhvillon karrierën, ndërkohë që rreth një vit më parë i dha fund martesës me koreografin Albi Nako.

Shiko Videon:

SHPËRNDAJE