Lidhja e tyre njëherë e fshehur e pastaj publike mbetet ndër më të komentuarat.

Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë çifti më i ri në estradë.

Të dy si kolegë e çift kanë rrëmbyer fansa të shumtë bashkë por të paktë janë ata që e dinë diferencën e madhe në moshë që e kanë ata.

Eni ani pse duket shumë më e pjekur mosha e saj në numër nuk është e madhe madje ajo është 14 vite më e re se Genc Prelvukaj.

Por si duket kjo veç e ka forcuar lidhjen e tyre dhe ata po ndihen shumë rehat pranë njëri-tjetrit.

Kujtojmë se dyshja si çift kanë publikuar së fundmi një projekt të përbashkët muzikor me titull ‘Vetem ti’ i cili ka rezultuar si shumë i suksesshëm.

SHPËRNDAJE