Shakira shkëlqen me dukjen e vet dhe me trupin e saj të skalitur perfekt

Trajnerja e saj, Anna Kaiser, ka ndarë me ne videon me ushtrimet me të cilat Shakira formëson vithet e veta.

Këngëtarja po përgatitet për turne ndërkombëtar, të cilin do ta fillojë në Gjermani dhe do ta përfundojë në muajin shtator në Kaliforni.

Përgatitjet i ka filluar në palestër dhe në saje të postimeve në Instagram të cilat i publikon trajnerja e saj tani mund t’i praktikojmë të njëjtat ushtrime si edhe ajo për të formësuar vithet.

Shikoni cilat ushtrime i bën këngëtarja e njohur dhe përgatituni që të djersiteni pak, në mënyrë që këtë verë në plazh apo në pishinë të ekspozoni figurën joshëse, posaçërisht të pjesës së poshtme të trupit.