Beatrix Ramosaj ka nisur ditën me një imazh josh*ës.

Beatrix Ramosaj ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri mëngjesin e sotëm.

Këngëtarja uroi ndjekësit e saj përmes një fotografie, të shkrepur nga hoteli ku po qëndron në Stamboll.

E veshur me robdëshambër dhe pa grim në fytyrë, Beatrix dukej josh*ëse teksa po bëhej gati ta shijonte një mollë.

Për ndryshe, Beatrix Ramosaj nuk është aktive me projekte të reja muzikore, por përmes rrjeteve sociale i mban të informuar fansat për çdo të re rreth saj. /Lajmi.net/