Linda Jarani është aktorja simpatike nga Shkodra që u paraqit në sezonin e parë të serialit komik “O Sa Mirë”.

Që nga ajo kohë, kaçurrelja e “O Sa Mirë” dalldiset nga të nxehtit.

Linda Jarani është aktorja simpatike nga Shkodra që u paraqit në sezonin e parë të serialit komik “O Sa Mirë”.

Që nga ajo kohë, kaçurrelja mori vëmendje nga audienca, por edhe nga mediat rozë.

Ajo është më se aktive në rrjetet sociale, ku nuk heziton të ndajë edhe momente nga jeta e saj artistike, por edhe poza provokuese.

Artistja që shquhet për një stil të veçantë, së fundmi ka rifreskuar profilin e saj në Facebook duke postuar një fotografi joshëse, teksa shfaqet në pantallona të shkurtë. Duket se koha e mirë dhe dielli i pranverës e ka “dalldisur” atë./Indeksonline/