Për Jonida Maliqin, dita e sotme është shumë e veçantë.

Jonida Maliqi me këtë datë feston ditëlindjen, e që sot mbushi plot 36 vjet jetë.

Këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe fansat, që nga minutat e parë të kësaj dite.

Për ndryshe, Jonida Maliqi është duke u përgatitur për paraqitjen në festivalin e këngës evropiane “Eurovision”, ku do ta përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Ktheju Tokës”. /Lajmi.net/