Kanë dalë zëra se Johnny Depp dhe valltarja ruse shumë shpejtë do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Valltarja ruse duket se po ndihet tejet e sigurtë në krahët e Johnny Depp.

Madje së fundmi kanë dalë zëra se dyshja po bëjnë plane edhe për martesë. Lidhja e tyre nisi vitin e kaluar në një ndejë në Los Angeles aty ku Deep dhe Polina e cila besohet të jetë rreth të 20-tave u takuan për herë të parë.

Polina tashmë ka filluar bartjen e saj tek villa multimilionshe e aktorit Depp në Hollywood dhe se çfarë do të ndodhë më pas, lidhur me martesën apo planet për dasmë mbetet ta marrim vesh shumë shpejtë./Lajmi.net/