Të jesh yll botëror bënë që të jeni vazhdimisht në qendër të vëmendjes, madje edhe në ato raste kur fokusi duhej të ishte nusja e cila po martohej.

Kjo ka ndodhur edhe me aktoren dhe këngëtaren e njohur, Selena Goemz e cila morri pjesë në dasmën e mikes së saj, Courtney Barry.

26 vjeçarja u kujdes që të shkëlqente me dukje, derisa dukej mahnitëse në një fustan të zi të lëkurës të kombinuar me disa aksesor.

Ndryshe, Selena sipas burimeve të afërta me të është rikthyer pas problemeve me shëndet dhe duket më e lumtur se kurrë më parë.

SHPËRNDAJE