Me linjat e saj ajo mahnit ndjekësit e saj çdo ditë

Geta është tejet aktive në rrjetet sociale ku edhe sot me veshjen e saj mahniti të gjithë.

Një tigreshë e vërtetë, e kjo nuk thuhet kot por vet imazhi tregon veshjen me shumë stil që ajo ka zgjedhur për ditën e sotme.

Kujtojmë se Geta është nënë e tri vogëlusheve e që vërtetë është për t’u marrë shembull me stilin dhe linjat me të cilat lë nën hije shumë moshatare.

SHPËRNDAJE