Georgina Rodriguez i ka qëndruar afër Ronaldos mbrëmë derisa po zhvillohej ndeshja.

Mbrëmë është zhvilluar ndeshja mes Juventusit dhe Ajaxit e cila përfundoi me rezultat 3:2 në të mirë të këtyre të fundit.

Nuk ka munguar edhe një gol nga Cristiano Ronaldo i cili në minutën e 28’, kaloi në epërsi Juventusin.

Si çdo herë, edhe në këtë ndeshje ishte e pranishme partnerja e tij Georgina Rodriguez e cila mori vëmendjen e veshur shkurt në Allianz Stadium.

Pranë fotos së postuar nuk kanë munguar komentet e ndjekësve.