Së fundmi Enca po bën namin me këngën “Kujt po i han” që ka arritur në pak ditë një sukses të paimagjinueshëm.

Mbretëresha shqiptare e Instagramit vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku sot i ka befasuar të gjithë me foton e publikuar.

Enca ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për super yllin Mahlagha Jaberi, modelja iraniane që njihet si femra më e bukur në botë.

Ajo është kaq e bukur, nuk mund ta besoj që është njeri dhe është po aq e bukur së jashtmi sa edhe brenda.

Mirëpo Enca dhe Mahlagha me sa duket se janë mikesha pasi edhe modelja e ka publikuar foton e Encës në Instastory dhe i bën thirrje fansave ta ndjekin mikeshën e saj të talentuar Enca.

Shiko Video klipin:

Shiko fotot tjera të Mahlagha Jaberi:

SHPËRNDAJE