Dua dhe i dashuri i saj, Isaac Carew

Këngëtarja, Dua Lipa ka uruar festën.

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka uruar festën e Shën Valentinit por jo me të dashurin.

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila shfaqet mëse atraktive me një kostum nga Los Anxhelos dhe me një palë take tejet të larta.

“Urime dita e të dashuruarve”, ka shkruar ajo.

Edhe pse nuk e ka uruar atë, Dua dhe i dashuri i saj, Isaac Carew janë të lidhur prej vitesh të cilët njëherë u ndanë dhe më pas u ribashkuan.