Është duke e mbajtur bukur mirë epitetin si njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit vendor.

Morena Taraku dita-ditës po duket edhe më e bukur, dhe më me stil.

E krejt këtë bukuri e ka arritur me ndërhyrje kirurgjikale.

Dëshironi ta dini se si dukej Morena para disa vitesh, atëherë kur nuk njihej dhe aq?

Ishte koha kur këngëtarja e tanishme ishte zgjedhur Miss Kosova, dhe ja kështu dukej, shikojeni tani.

SHPËRNDAJE