Po flitet shumë rreth milionave në duart e Mozzik e Getinjo.

Janë publikuar fotot e reperëve ferizajas para se të bëheshin të famshëm.

Reperin Mozzik duket se e ka kapluar nostalgjia e fëmijërisë, si rrallë herë më parë tash kur është bërë prind.

Ai me ndjekësit në Instagram i ka ndarë disa foto nga e kaluara, në të cilat shihet me vëllain e tij Getinjon, ku thuhet se kishin një jetë mjaft të vështirë në aspektin ekonomik.

Dyshja gjithmonë kanë qenë pranë njëri-tjetrit, njësoj edhe kur janë rritur dhe karrierën muzikore e kanë nisur së bashku.