Dafina Zeqiri ka lënë pas aktivitetet në muzikë për të pushuar për disa ditë.

Dafina Zeqiri ka zgjedhur të pushojë në Maldive, e nga atje nuk ka nguruar të sjell imazhe atraktive.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi, ajo ka postuar një fotografi, ku shihet e veshur në bikini dhe një bluzë në pjesën e sipërme.

Dafina provokoi e shtrirë në rërë, kurse mbishkrimi që i la fotos është “Ku mete ti #Alo ku mete tilajmro… Pot mungoj ty, I know….”.

SHPËRNDAJE