Ngjyrosi blicin e celularit, rezultati mahnitës

Po jetojmë në epokën e aplikacioneve, por nuk ekziston ende një aplikacion i cili i përmbush të gjitha nevojat tuaja. Por, me këtë trik ju...

Ky është Youtuberi 7 vjeçar i cili fitoi 22 milion dollarë...

E gjitha ajo që bën Ryan është të marrë një lojë dhe ta shikoni teksa luan me të deri ditën tjetër kur merr diçka...

Ky është 27 vjeçari që fiton 500,000 dollarë në muaj nga...

Të jetosh dhe të bësh shumë para duke luajtur video lojëra, është me të vërtetë gjë e mirë. Për 27 vjeçarin Tyler Blevins, i njohur...

Shqipëria u bë me “Fast & Furious”! Drejtori i mjedisit i...

Drejtuesi i këtij mjeti mund ta konsiderojë veten me fat. I dehur në timon mbrëmjen e së mërkurës u përplas me 11 makina të parkuara...

I doli një puçërr në ballë, nuk mundi ta hapte iPhone...

Një adoleshent nga Ilionisi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës bëri një kërkesë interesante në qendrën distribuese të ofrimit të shërbimeve të kompanisë Apple. Problemi...

U penduat që fshitë një mesazh nga WhatsApp? Vëmendje! Ja si...

WhatsApp është një prej aplikacioneve më të përdorura në botë. Një vit më parë, u vendos opsioni i fshirjes së mesazheve, gjë që lehtësoi punën...

Ndryshimi i madh: Pritet që mesazhet në Facebook, Instagram dhe WhatsApp...

Facebook planifikon të shkrijë në një shërbimet e tij të mesazheve Instagram, WhatsApp dhe Messenger. Ndërsa të tre ata janë aktualisht aplikacione të veçantë, në...

Krijohet dora falso që mashtron sistemet e sigurisë !

Njësoj si në një aventurë të James Bond, një grup studiuesish që synonin të përmirësonin sistemet e sigurisë për leximin e shenjave dixhitale të...

Apple lëshon iOS 12.1.3, rregullon disa probleme të bezdisshme për iPhone...

Apple ka lëshuar iOS 12.1.3 për pajisjet iPhone, iPad dhe HomePod. Përditësimi i sistemit operues, ashtu siç pritej, rregullon disa nga problemet më bezdisëse me...

Vendos kufizime të reja WhatsApp

WhatsApp po u kufizon përdoruesve të tij shpërndarjen e një mesazhi në jo më shumë se 5 herë, e kjo bëhet në përpjekje për...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter