Viti 2019 do të na sjellë iPhone me tre kamera?

Si duket kompanitë më të mëdha të pajisjeve teknologjike janë futur në një garë kamerash. Ndërkohë që LG, Samsung dhe kompani të tjera kanë nisur...

Si të keni internet të shpejtë në shtëpi, këto mënyra janë...

Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndihemi të humbur pa internet. Problemet me internet të ngadalshëm mund të jenë me...

Për çka shërben kjo vrimë e vogël afër kamerës së iPhone?

Të gjithë kanë dëshirë të kenë një pajisje të mirë teknologjike dhe kur flasim për celularë, emri i vetëm që të bie ndërmend është...

U penduat që fshitë një mesazh nga WhatsApp? Vëmendje! Ja si...

WhatsApp është një prej aplikacioneve më të përdorura në botë. Një vit më parë, u vendos opsioni i fshirjes së mesazheve, gjë që lehtësoi punën...

Sigurisht ju ka ndodhur që të ju laget telefoni me ujë,...

Aplikoni këtë këshillë të thjeshtë dhe ruani telefinin tuaj. Pasi ta nxirrni telefonin nga uji, duhet ta shkyçni  atë nëse ka mbetur ndezur, dhe hiqni...

Kujdes nga virusi i ri. Disa përdorues të Facebook po shohin...

Disa përdorues të Facebook janë duke u ballafaquar me një virus të ri të çuditshëm në faqen e internetit të rrjetit social, pasi mesazhet...

I doli një puçërr në ballë, nuk mundi ta hapte iPhone...

Një adoleshent nga Ilionisi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës bëri një kërkesë interesante në qendrën distribuese të ofrimit të shërbimeve të kompanisë Apple. Problemi...

Veturat më të shtrenjta qeveritare, ku gjendet Kosova ??

Përveç rehatisë së jashtëzakonshme që ofrojnë këto vetura, ato po ashtu ofrojnë një shkallë të lartë sigurie për mbrojtje nga sulme të ndryshme. Kur bëhet...

Ja përse pronarët e veturave 4×4 duhet t’i vendosin patjetër gomat...

Kjo video krahasuese tregon pse nuk duhet të mbështeteni në makinat 4x4 në kushtet e dimrit. Me sezonin e dimrit që afrohet shpejtë dhe temperaturat...

Fanatikët e Samsung mezi po e presin, por Galaxy S10 ka...

Edhe disa ditë kanë mbetur nga prezantimi zyrtar i gjeneratës së re të smartfonëve nga gjiganti koreano-jugor, Samsung. Por, veç çmimit të kripur, si duket...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter