E hënë, Shkurt 18, 2019

Ndërroni prefiksin e numrit në rrjetet sociale, prej nesër rrezikoheni të...

Mentor Hoxhaj, ish-mbikëqyrës shtetëror në Agjencinë për Mbrojtjen e të Dhënave Personale dhe ekspert i sigurisë së informacionit ka lajmëruar se të gjithë shfrytëzuesit...

Kujdes! Këta janë telefonat me valët celulare më të rrezikshme

Jo të gjithë smartfonët kanë nivel të njëjtë radioaktivitetit. Ndër dy telefonat që renditen të parët në këtë listë janë Xiaomi Mi A1 dhe OnePlus...

U gjeti gabimin trashanik, Apple habit me atë që bën për...

Një adoleshent në Shtetet e Bashkuara të Amerikës zbuloi një të metë të sigurisë sistemin video-thirrës FaceTime të Apple është dëmëshpërbyer për këtë gjë. Mësohet...

“Ludo” e vendos flamurin e Kosovës

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës. Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave...

Aplikacioni që lë burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo

Një aplikacion, i mundësuar në Arabinë Saudite, po lejon burrat të përgjojnë gratë e tyre kudo që ato ndodhen. Apple dhe Google po akuzohen se...

Fanatikët e Samsung mezi po e presin, por Galaxy S10 ka...

Edhe disa ditë kanë mbetur nga prezantimi zyrtar i gjeneratës së re të smartfonëve nga gjiganti koreano-jugor, Samsung. Por, veç çmimit të kripur, si duket...

Volkswagen prezanton Passatin e ridizajnuar

Prodhuesi gjerman ka lëshuar fotot dhe detajet teknike të Passat-it të “rifreskuar” për tregun evropian. Pas versionit amerikan të ridizajnuar, edhe Passat-i evropian është ristilizuar. Volkswagen...

Ngjyrosi blicin e celularit, rezultati mahnitës

Po jetojmë në epokën e aplikacioneve, por nuk ekziston ende një aplikacion i cili i përmbush të gjitha nevojat tuaja. Por, me këtë trik ju...

Ky është Youtuberi 7 vjeçar i cili fitoi 22 milion dollarë...

E gjitha ajo që bën Ryan është të marrë një lojë dhe ta shikoni teksa luan me të deri ditën tjetër kur merr diçka...

Ky është 27 vjeçari që fiton 500,000 dollarë në muaj nga...

Të jetosh dhe të bësh shumë para duke luajtur video lojëra, është me të vërtetë gjë e mirë. Për 27 vjeçarin Tyler Blevins, i njohur...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter