‘Ikona e bukurisë’ nuk njeh moshë, feston sot 50-vjetorin e lindjes...

Vitet po ikin, por Julia Roberts mbetet një ikonë e bukurisë Sot aktorja me famë botërore feston përvjetorin e 50 të lindjes, por koha pothuajse...

Nënë e bijë me frizura të njëjta, ja çfarë ndodh (FOTO)

Është ndër fytyrat më të komentuara të shoubizit dhe njëherazi femra që nuk po di të plaket E përveç saj, jo rrallë pjesë e medieve...

Studim tronditës… Ja si reagojnë femrat kur shohin një mashkull ose...

Sipas një studimi, femrat gëzohen po aq sa meshkujt, duke parë organet e të njëjtës gjini Ekspertët, zbuluan se vëmendja e meshkujve për të parë...

Vdes fëmija i tetë nga dollapët e “Ikea”-s

Tragjikisht, djali i vogël me “buzëqeshjen e tij ngjitëse, fytyrën e ëmbël dhe shpirtin aventuresk”, vdiq më 24 maj të këtij viti, shkruan KidSpot. Dyvjeçari...

Kjo është biondina bukuroshe që e “mashtroi” Behgjet Pacollin

Behgjet Pacolli nga AKR -ja është i martuar me bionden bukuroshe, Maria, e cila është nga Saint Petersburg i Rusisë. Maria, merret me jetë artistike. Ajo...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter