Njihuni me dentisten seksi shqiptare. Kush nuk do të rregullonte dhëmbët...

Kjo është Ornela Ramanjaku 26 vjeçe me origjin nga Lushnja është një nga dentistet më të bukura të momentit. Ka jetuar për 8 vite në...

Fëmijët të cilët nuk flejnë me rregull kanë probleme me lexim...

Ekspertët thonë se prindërit duhet t’u kushtojnë rëndësi orëve se sa flenë fëmijët, përndryshe ata mund të kenë probleme me lëndën e matematikës dhe...

Seks me femër me mbipesh? Ja çfarë duhet të dini!

Një blogger-e mbipeshë në SHBA është bërë e famshme për postimet e saj. Ajo poston jo vetëm foto me ngjyrime erotike, por edhe mesazhe mbi...

E pabesueshme: Ja çfarë kishte ndodhur me fytyrën Ramushit ditën e...

Të dy ishin të njohur për publikun, prandaj dasma e tyre ishte edhe në vëmendje të medieve. Ramush Haradinaj kohë më parë i dha fund...

Ky është djali i Lecit

Djali i Lecit, Bekimi, është gazetar dhe punon pranë televizionit publik të Kosovës, "RTK". Me sa kuptojmë punon në sektorin e lajmeve ndërkombëtare. Ibrahim Krajkova...

Zbuloni çfarë lloji i femrës jeni, duke u bazuar në muajin...

Arsyeja mbetet e panjohur, por ka shumë mundësi që personat e lindur në të njëjtin muaj kanë karakteristika të përbashkëta personaliteti. Ja disa gjëra të...

Për një marrëdhënie të lumtur, kjo është diferenca ideale e moshës...

Edhe pse mosha nuk është aspak problem kur dy njerëz e duan njëri-tjetrin, sërish ka raste kur kjo e fundit ndikon që dy partnerët...

Si ta largoni xhelozinë e partnerit ?!

Ndoshta jeni duke e keqinterpretuar pasigurinë e tij si xhelozi dhe nuk është e lehtë të gjeni dallimin ndërmjet këtyre dyjave. Nëse dëshironi ta ktheni...

Ja sa vite ka mbushur sot ish Presidentja Jahjaga

Atifete Jahjaga fitoi dashurinë dhe respektin e popullit si Presidente për aq kohë sa ishte në krye të kësaj pozite. U zgjodh Presidente në vitin...

Nëse doni të humbni peshë,ndiqni hapat në vijim !

Çfarë ushqimesh duhet të hani dhe kur duhet t’i hani ato? Këtyre pyetjeve iu është përgjigjur Carolyn Brown, nutricioniste e njohur. Hani më shumë Shtimi i sasisë...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter