Ja cka fshihet pas thënies – si hunda ashtu edhe …

Nëse dëshironi të dini diç më shumë për të dashurin tuaj, shikojani hundën dhe zbuloni sekretet që i fsheh Forma e hundës zbulon forcën jetësore...

Ky është gipseri shqiptar që bën 12 milionë franga qarkullim vjetor...

Kompania e pronarit shqiptar radhitet ndër firmat më të njohura të gipsit në kantonin e St. Gallenit. “Genigips” është lidere e tregut të punës në...

Goca, vini re! Këto janë GABIMET e zakonshme që bëni me...

Cilat janë gabimet e shpeshta që bëjnë femrat në veshje? Jo vetëm ti, por edhe shumë vajza të njohura të skenës bien në të tilla...

Ju kujtohet Geta Beqa kur ishte aktore me Qumilin?

Është një sportiste e jashtëzakonshme dhe kampione e bodybuidingut. Geta Beqa punon si instruktore fitnesi, ndërkohë që ka fituar edhe disa çmime ndërkombëtare si garuese...

Shtatë elementët që të bëjnë më tërheqëse

Nuk është sekret që psikologjia që fshihet pas rrobave na tërheq dhe çdo femër e zgjuar duhet ta mbështesë stilin te shkenca. Sigurisht me shumë...

Shpendi në vitin 1999 dukej shumë i hollë “si shtapiq”, do...

Shpend Ahmeti pothuajse ka fituar votat për të qenë kryetar i Prishtinës edhe për katër vite tjera. Është ndër të vetmit në Lëvizjen Vetëvendosje, që...

A e ndryshon seksi madhësinë e vaginës? Ja ç’thonë gjinekologët

A e ndryshon seksi madhësinë e vaginës? Në mos t’ju ketë shkuar juve ndërmend kjo pyetje, me shumë mundësi, e keni gjetur veten të paktën...

Si duhet trajtuar pickimin nga insektet?

Vera e nxehtë sjellë edhe insekte të reja ku me daljen e tyre problemi kryesor është ruajtja nga pickimi. Një studim medicinal në Mbretërinë e...

Shqiptarët, populli i katërt më i stresuar në botë

Përveçse një nga popullsitë më të varfra të Evropës, shqiptarët rezultojnë të jenë ndër popujt më të stresuar në botë. Një sondazh i fundit i...

Si të stimuloni femrën përmes gjinjve ?!

 Disa njerëz mund të përjetojnë orgazëm vetëm duke ua stimuluar gjinjtë, ndërsa të tjerët nuk shohin asgjë erotike në këto pjesë praktike të trupit. Megjithatë,...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter