E hënë, Shkurt 18, 2019

Pasi dhuroi 30 mijë euro për gjetjen e Sala, Mbappe i...

Të enjten me 7 shkurt u gjet trupi i p...ajetë i Emiliano Sala, e gjitha kjo fal kërkimeve private nga familja të siguruara nga...

“Qebapët e Bosnjës”, pjata e tretë më e famshme në botë!

Portali me famë botërore www.tasteatlas.com ka publikuar një listë të 100 pjatave më të mira në botë, ndërsa qebapët boshnjakë kanë zënë një pozitë...

E pabesueshme – Presidentja kroate trondit me *gjoksin e saj

Para pak ditësh qarkulluan disa foto në media që thuhej se ishin të presidentes kroate Kolinda Grabar Kitaroviç. Por në fakt femra në foto ishte...

Behgjet Pacolli publikon foto me vajzën e tij, komenti i ndjekësit...

Zëvendëskryeministri i Kosovës Behgjet Pacolli ka ndarë me ndjekësit një imazh bashkë me vajzën e  tij Hanën, shkruan GazetaBlic. Në llogarinë e tij ‘Instagram‘, ai...

Mos e beso po deshe, ky resort është tek Shkëmbi i...

Mos u habisni, kur të shikoni këto pamje. Vetëm shijojini! Ka një Shqipëri tjetër, që nuk bërtet, nuk ankohet, vetëm përmirësohet. Kompleksi Fafa është parajsa e kosovarëve,...

Kështu e shkel ligjin Lumnija e Hashimit!!!

Zonja e parë e shtetit ka shkelur ligjin i cili ndalon pirjen e duhanit në ambientet e mbyllura publike. Bashkëshortja e presidentit Hashim Thaçi, Lumnije...

Kjo është dasma luksoze rome që çmendi internetin

Një 19-vjeçare rome nga Sllovakia veshi një fustan të artë që kushtonte më shumë se 200 mijë euro gjatë dasmës së saj ekstravagante, që...

Kjo është motra e vëllezërve Haradinaj

Antigona Haradinaj quhet motra e Haradinajve, ajo është vajza e vogël e shtëpsë, e cila tashmë është nënë e dy fëmijëve. Kemi dëgjuar e lexuar...

Jeta e Veton Haradinaj, vëllaut të Ramushit dhe Dautit

Vetoni, është pika e dobët e Ramushit dhe Dautit. Veton Haradinaj është vëllai i Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Ndryshe nga dy vëllezërit më të mëdhenj,...

Ja si duket sot gangsteri i madh i Prishtinës- Gani Kolovica

Gani Kolovica është emër i njohur për të gjithë prishtinasit. Ai njihej si gangsteri i Prishtinës, personi më i fortë i kryeqytetit, i cili në...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter