E martë, Mars 26, 2019

U zhvesh live në emision për të zbuluar “shenjat” nga deputeti...

Në rrëfimin e saj në një emision televiziv, Anxhelina Shala, ka treguar se ishte njohur me deputetin gjatë luftës dhe pas luftës kishin qenë...

Ata që shkruajnë me dorë të majtë janë më të mençur

Ka shumë thashetheme të përhapura për mëngjarashët – pra, për ata që dorë dominuese e kanë të majtën. Disa studime sugjerojnë se mëngjarashët vdesin më...

Ja cila është shtëpia më e bukur në Kosovë, dhe ja...

Shqiptarët po investojnë mjaft shumë në shtëpi dhe oborre luksoze. Kjo shtëpi ka arritur tashmë mbi 200 mijë klikime në rrjetin muzikor youtube ,dhe akoma...

Moderatori Mustafa Muçaj, tani del hapur me të dashuren në qytet

Moderatori Mustafa Muçaj, po kalon ditë të bukura me të dashuren me të cilën është në lidhje tash e dy vjet. Media e ka fotografuar...

Njihuni me vajzën mjeke të Isa Mustafës!

Afërdita Mustafa- Xhemajli është vajza e kryetarit të LDK-së Isa Mustafes. Ajo ngjanë goxha shumë me babain e saj Ish kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa.Mustafa,...

Kjo është ish-gruaja e Milaim Zekës, e cila tani është e...

Milaim Zeka është njëri nga deputetet e Kuvendit të Kosovës po ashtu edhe pjesë e partisë së Nismës për Kosovën. Ai është mjaft aktiv në...

Këpucët tuaja të preferuara ju rrinë të vogla dhe ju vrasin?...

Kujt nuk i ka ndodhur të dashurohet pas një palë këpucësh dhe kur i vesh kupton që i rrinë të ngushta? Ka disa lloje që...

Një gotë në ditë nga kjo pije shkrin kilogramët e tepërt

Një mënyrë për të hequr qafe kilogramët e tepërt janë pijet. Kjo do t’ju ndihmojë të flini më mirë dhe të shkatërroni yndyrën në...

Pse kryeministri Ramush Haradinaj lahet me ujë të ftohët?

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se ai gjithmonë preferon që të lahet me ujë të ftohtë. Madje, ai me humor tregon se gjërat kanë ndryshuar...

Këto femra kaq të bukura i ka vetëm familja e Ramiz...

Ramizi me votën e tij bëri të mundur që të kalojë demarkacioni në kuvend. Ai është njëri nga biznesmenët më të njohur në Kosovë. Për vajzat...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter