Ramush Haradinaj i përgjigjet sërish Erdoganit! Ja qka i thot tash?

Gjatë emisionit ‘Debat+’, Haradinaj ka thënë se punët e Kosovës do t’i kryej pa e pyet Turqinë. Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj edhe sonte ka...

Detaje nga Policia: Aktori i “O sa mirë” dyshohet të jetë...

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Rajonin e Gjakovës, Krist Gjokaj në një prononcim ekskluziv për “GazetaBlic” ka treguar se sot është raportuar për...

Zemërgjerësia e turkut që ofron ushqim për ata që nuk kanë...

Një resturant në Gjermani ka habitur opinionin vendas Mehmeti është 45 vjeçar dhe jeton në Munhen, ku ka hapur një restorant të vogël turk. Letra që...

Vrellë: Imami gjen një foshnje të braktisur mbi veturën e tij

Rastin e ka konfirmuar vetë imami i xhamisë, Arben Dreshaj, i cili tha se sot, pas faljes së namazit të sabahut, rreth orës 05:15,...

E tmershme! Ky vetëm pagëzim nuk mund të quhet! Peshkopi grek...

Mes siguri shumë prej nesh kanë marrë pjesë në  pagëzime Ose edhe nëse nuk keni marrë pjesë me siguri e imagjinoni një proces të qetë...

Policia e Kosovës pajiset me 58 vetura të reja, ja çfarë...

Policia e Kosovës që nga dita e djeshme është pajisur edhe 58 automjete  Kështu kanë bërë të ditur nga zyra për informim e PK-së. “Me datën...

Festa e Fiter Bajramit u festua edhe në Wettingen të Zvicrës

Nxënës dhe prindër të shkollës shqipe në Wettingen festuan Festën e Fitër Bajramit me këtë rast edhe u shpërndanë dhurata për fëmijët nga firma...

Pacolli si ‘bombë e kurdisur’, u përfshi në tre incidente brenda...

I doli si nga qielli Trumpit vetëm për t’ia zgjatur dorën; i ndërhyri kryeministres serbe Ana Brnabiq, derisa kjo po jepte intervistë. Sipas një...

Zhduket një burrë në Rahovec.

Është zhdukur një burrë në Rahovec. Djali i tij thotë se ai ka probleme mendore, e me të dalë nga shtëpia pak ditë më parë,...

Amerika i kërkon Serbisë ta ndalë fushatën për anulimin e njohjeve...

Ka kohë që Serbia ka nisur një fushatë për të bindur shtetet që e kanë njohur Kosovën, ta anulojnë vendimin për njohjen e pavarësisë. Ivica...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter