E hënë, Shkurt 18, 2019

Gazetaren e quanin “të çmendur”, më pas bën një vizatim që...

Susannah Cahalan, një vajzë 24-vjeçare është protagonistja e kësaj historie. Jeta e saj ishte krejtësisht normale, punonte si gazetare dhe jetonte një jetë të lumtur...

Mos i humbisni! Fotografi të çuditshme që shprehin dashurinë e qifteve…

Fotografitë e mëposhtme na pasqyrojnë një formë krejt ndryshe të festimit të viteve të dashurisë ndërmjet qifteve. Çdokush ka mënyrë të ndryshme të shprehjes së...

Kemi vepruar gabim! Kurrë mos ia lironi vendin një të moshuari...

Të gjithëve neve na ka ndodhur të paktën njëherë që të ngrihemi nga ulëset e një autobusi për t’ja liruar vendin një të moshuari/e,...

Zbulohet sekreti i “Trekëndëshit të Bermudës”, e pabesueshme qka fshihet në...

Tani, një raport i ri sugjeron se këto gropa misterioze, mund të jenë të lidhura me misteret e Trekëndëshit të Bermudës. Zbulimi i disa kratereve...

Braktisi shkollën dhe bëri 5 punë, 20-vjeçarja blen shtëpinë 120 mijë...

Një vajzë e re arriti të blinte shtëpinë e saj të parë pa ndihmë në moshën 20 vjeçaredhe duke lënë shkollën në moshën 17...

Në Hënë jetojnë 250 milionë njerëz, kam prova për këtë! Ish-piloti...

Ai pretendon se zbuloi struktura të fshehura në Hënë dhe tregoi footografi të pabesueshme që ai thotë se tregojnë qartë struktura artificiale dhe ndërtesa. “Gjithçka...

Ata dëgjonin një zë që qante gjatë natës në mal. Vendosin...

Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkuara. Vajza është një...

Dyshonte se e tradhëtonte gruaja, shikojeni se çka zbulon !

Një burrë dyshonte se gruaja e tij po e tradhëtonte – dhe vendosi të bënte diçka për këtë. Dhe për t`i dhënë fund dyshimeve ai...

Kap gruan shtatzënë duke e tradhtuar me pronarin, burri i bën...

Një burrë ka kapur bashkëshorten e tij duke e tradhtuar. Ai i ka vënë asaj një kamer të fshehtë dhe e ka përgjuar, pasi nuk...

Kur ishte 2 vjeç pinte 40 cigare në ditë, e pabesueshme...

Varësia ndaj duhanit është një ndër më të vështirat për t’u hequr dhe sigurisht më të dëmshmet. Ju kujtohet historia e djalit indonezian i cili...
Web
Analytics Made Easy - StatCounter